تیم ترجمه فیلم و سریال

با سلام خدمت کاربران عزیز سایت ستاره کره دوستان عزیزی که دوست دارن در تیم ترجمه سایت ستاره کره عضو بشن و در راستای توسعه فیلم و سریال کره ای و آسیای شرقی سهیم باشن میتونن از طریق فرم تماس با ما یا اینکه از طریق آی دیه تلگرام   در ارتباط باشن مزایای زیادی برای عزیزانی که در تیم ترجمه سایت ستاره کره مشارکت میکنن در نظر گرفته شده است که به ترتیب در زیر به آنها خواهیم پرداخت.

  1. مترجمین عزیز میتوانند بعد از ترجمه یک سریال یا فیلم دلخواه خودبه دو صورت پولی و رایگان در اختیار دیگر کاربران قرار دهند. اگر مترجم زیرنویس را به صورت فروشی در سایت قرار دهد میتواند باوت فروش هر بار زیرنویس از 80 درصد سود آن بهره مند شود به این صورت که اگر مثلا زیرنویس یک سریال به قیمت 1000 تومان در سایت قرار بگیرد. مترجم عزیز میتواند مثلا با فروش 1000 نسخه از زیرنویس مبلغ 800 هزار تومان کسب درآمد داشته باشد. همچنین مترجمین عزیز میتوانند به صورت رایگان نیز زیرنویس های خود را در سایت منتشر کنند.
  2. لیست فیلم و سریال های درخواستی از مترجمین عزیز به سرعت ظرف 24 ساعته در سایت قرار خواهد گرفت.
  3. با توجه به vip شدن بعضی از بخش های سایت در آینده مترجمین عزیز دسترسی کامل به آرشیو کل سریال ها بدون محدودیت خواهند داشت.
  4. مترجمین عزیز همچنین قادر به ویرایش پست مربوط به ترجمه زیرنویس خود خواهند بود و میتوانند اپدیت های زیرنویس را در سایت قرار دهند.
[liner]

مترجمین عزیزی که قصد همیاری در سایت ستاره کره را دارن موظف هستن تا از قوانین زیر پیروی کنن.

  1. زیرنویسی که در سایت قرار داده شده چه بصورت رایگان به چه صورت پولی اجازه قرار دادن آن در سایت های غیر را نخواهید داشت. مگر اینکه سایت یا وبلاگ اختصاصی از خودتون داشته باشین.
  2. کسانی که قصد ترجمه سریال ها را دارن نیازی نیست حتمن به تمام زبان ها مسلط باشن فقط باید به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته باشن چون سریال ها از روی زیرنویس انگلیسی اونها ترجمه خواهند شد.
  3. ستاره کره اجازه دارد درصورت فروشی بودن زیرنویس ها  بر روی قیمت آن ها نظارت داشته باشد تا از گران فروشی یا ضایع شدن حق سایرین جلوگیری شود.
  4. کسانی که به تیم ترجمه ستاره کره میپیوندن موظف هستن در برابر کار خود مسوولیت پذیر باشن و ترجمه های خود ظرف موقع موقر که از قبل تایین کرده اند تحویل دهند لذا از کاربرانی که در این راستا مسوولیت پذیر نیستن خواهشمندیم که درخواست عضویت ذر تیم ترجمه را ندهند.
  5. عزیزانی که با توجه به قوانین بالا میتوانند در همیاری و پیشرفت سایت و همچنین ترجمه بسیاری از سریال هایی که رها مانده ان و ترجمه نشده اند کمک کنند حتمن از طریق راه های بالا اقدام کنند.
  6. با تشکر از کاربران عزیز سایت ستاره کره.